0%

Telefonla Aydınlatma Metni

ANASAYFATelefonla Aydınlatma Metni

UZUN KEMAL

GIDA VE İHT. MAD.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

ÇAĞRI MERKEZİNE İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

Uzun Kemal Gıda ve İht. Mad.San. ve Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle Uzunlar Kebap diye anılacaktır.) olarak çağrı merkezimiz ile görüşmeniz esnasında şirketimizce işlenen kişisel verileriniz hakkında sizleri bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.

Uzunlar Kebap ile ilişkiniz kapsamında kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, adres bilgileriniz, işitsel kayıt verileriniz ve konuşma esnasında bizimle paylaşmanız halinde diğer kişisel verileriniz şikayet, öneri, soru ve memnuniyet taleplerinin alınması, raporlama, müşteri tanımlama, anket aramaları, müşteri şikayetlerine dönüş sağlanması, kalite kontrol amaçlı çağrı ses kayıtlarının, çağrı merkezi yöneticileri ve ilgili departman tarafından dinlenmesi, müşteri şikayetlerinin değerlendirilmesi için ses kayıtlarının dinlenmesi, online/telefonla araştırmalar amacıyla işlenmektedir.Kişisel verileriniz; tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşılmaktadır.

Kişisel verileriniz ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması ve sözleşmenin kurulması ve ifası hukuki sebebine dayalı olarak görüşmemiz esnasında telefon yoluyla otomatik olarak işlenmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi hükümleri uyarınca ilgili kişinin haklarını düzenleyen taleplerinizi “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ” uyarınca dilekçe ile Doğu Mah. Dr. Orhan Maltepe Cad. No: 79/A Pendik / İstanbul/Türkiye adresimize bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkına Tebliğ”in 5. maddesi uyarıca suretiyle uzunkemalgida@hs06.kep.tr adresine iletebilirsiniz.

WhatsApp Whatsapp Sipariş Hattı