Menu
Sepet

Uzunlar Blog RSS Feed

05 Eyl Kayı Düğünü Uzunlar Catering Filmimiz
17 Şub Uzunlar Kebap / Üretim Merkezi, İmalathane
0 957
Uzunlar Kebap Üretim Merkezinin genel tanıtım filmidir. Tum ürünlerimiz veteriner hekimler tarafından denetlenerek uretim aşamalarından geçer. Uzunlar Kebap şubelerinde ki tüm lezzetler uygun şartlarda hazırlanıp soğuk zincir bozulmadan tek merkezden şubelerimize ulaşır. Nam Olsun Kar Olmasın www.uzunlarkebap.com.tr..
17 Şub Uzunlar Kebap / Sucuklu Kaşarlı Pide
0 1579
Sayın Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın oğlu Muhammed Akdağ'ın düğününde Uzunlar Kebap olarak catering hizmeti verdik. Yaklaşık 3000 kişiye döner, osmanlı pilavı, çoban salata, uzun kemal ayranı ve geleneksel lokma tatlımızı servis ettik. Sayın Recep Akdağ'ın hizmet kalitemizden memnun kalmasının gururunu taşıyoru..
16 Şub Kebap Nedir
0 1047
Kebabın TarihçesiGeçmişten günümüze sevilerek yenilen kebaplar ve kebap pişirimi hakkında…Kebap ile ilgili araştırma yapılmaya başlandığında öncelikle “kebap” kelimesin den yola çıkmak gerekir .Kebap kelimesinin kökü,anlamı ve içinde barındırdığı tanımlamalar bizi yönlendirecektir.“Kebap“ kelimesinden yola çıkarak tanımlamalara ve tarihsel dönemler..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)